www.gim10.pl
  GIMNAZJUM NR 10 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W CHORZOWIE
Z życia szkoły - CZERWIEC 2010

EGZAMINY POPRAWKOWE
24 sierpnia odbywają się w szkole egzaminy poprawkowe dla tych uczniów, którym noga powinęła się w czerwcu. Egzamin poprawkowy uczeń może zdawać z jednego przedmiotu i mamy nadzieję, że wszyscy którzy stawią się na egzaminie z powodzeniem do ukończą. Dla przypomnienia - jak na każdym egzaminie obowiązuje strój galowy :).Powodzenia! (26.06.2010)

REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH
Wszyscy chętni szóstoklasiści złożyli podania do naszej szkoły, dostarczyli oryginały świadectw oraz inne wymagane dokumenty i czekali z niecierpliwością na listę przyjętych do pierwszej klasy. Emocji pod listą wywieszoną w szkole koło sekretariatu nie brakowało. Przypominamy także, że przydział uczniów do klas zostanie odczytany przez p.Dyrektor na spotkaniu z pierwszoklasistami 1 września. (07.07.2010)

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Po pracowitym roku szkolnym nadszedł oczekiwany dzień zakończenia tegorocznych zmagań z opanowywaniem wiedzy i nowych umiejętności. W tym roku wyjątkowo długo wszyscy uczęszczali na zajęcia szkolne. Na zakończenie uczniów czekała przygotowana Akademia oraz uroczyste wręczenie nagród książkowych i innych wyróżnień zdobytych w czasie roku szkolnego 2009/2010. Gratulujemy wszystkim a przede wszystkim uczniom klas trzecich, dla których piątkowe spotkanie było ostatnim w murach naszej szkoły. Do zobaczenia we wrześniu! (26.06.2010)

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW
Tegoroczny kiermasz używanych podręczników zorganizowany przez Samorząd Ucnziowski zgromadził bardzo wielu chętnych. Cieszymy się, że wielu naszych uczniów połączyło przyjemne z pożytecznym, tzn. swoje podręczniki sprzedali a przy okazji kupili całkiem niezłe do następnej klasy. W przyszłym roku znów zapraszamy! (24.06.2010)

100-LECIE SZKOŁY
10 czerwca o godz.17.00 w Chorzowskim Centrum Kultury nauczyciele i absolwenci Gimnazjum nr 10 oraz Szkół Podstawowych nr 6, 10, 24 mieszczących się w budynku przy ulicy Urbanowicza 4 w Chorzowie oraz wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w obchodach 100-lecia budynku naszej szkoły. W czasie uroczystości przypomnieliśmy sobie historię "Dziesiątki" muzycznie ubarwioną przez zespół "ANIMO", wysłuchaliśmy montażu poetycko-muzycznego w wykonaniu uczennic naszej szkoły oraz ucziów chorzowskiej szkoły muzycznej. Na koniec uroczystość uświetnił występ zespołu "Whisky River". Dziękujemy wszystkim za przybycie! (11.06.2010)

DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI
Tradycją naszej szkoły jest, że w Dniu Dziecka uczniowie naszej szkoły przejmują władzę na krótki, ale jakże ważny czas.Na 5 i 6 lekcji chętni mogli prowadzić zajęcia za wybranych nauczycieli, którzy wyrazili na to zgodę. Jak zawsze zabawa była doskonała i prowadzący sami stwierdzili, że bycie nauczycielem, to wcale nie jest takie łatwe :) (02.06.2010)

VI V-III II I XII XI X IX-VIII
Copyright 2005-2015 by My, All rights reserved.Hosted by XENIUM