www.gim10.pl
  GIMNAZJUM NR 10 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W CHORZOWIE
Nauczyciele
mgr Zofia Jendryczko

Przedmiot: biologia

Stopień awansu: nauczyciel stażysta

Moja praca:
Moja pierwsza praca to... GIMNAZJUM NR 10 :) Dotychczas w okresie wakacji pracowałam jako wychowawca kolonijny i po tym doświadczeniu ....... postanowiłam spróbować swoich sił w szkole. Zobaczymy co przyniesie los i jak potoczy się dalej moje życie.

Wykształcenie, sukcesy...:
Szkoły.... zaczynałam w SP nr 5 w Chorzowie, ale sportowiec był ze mnie marny i zdałam egzamin do szkoły podstawowej przy I LO im. J. Słowackiego. Potem również uczęszczałam do tego liceum (specjalność matematyczno-przyrodnicza). W tym czasie moje największe osiągnięcia: Miesięczna wyprawa do Indonezji, II miejsce w konkursie „Sprawny jak żołnierz” i takie tam małe konkusiki... Potem był Uniwersytet Śląski- Wydział Biologii i Ochrony Środowiska:)

Najbardziej lubię, gdy uczniowie... :
Wiedzą czego chcą od życia!!!! Potrafią przyznać się do błędu i dalej walczyć z przeciwnościami losu:)

Gdy nie pracuję, najchętniej... :
Pakuje plecak i wyruszam w siną dal...... i nie po to żeby tylko oznaczać jakieś roślinki :) Uwielbiam podróżować i odwiedzać nieznane mi jeszcze zakątki świata :) Chciałabym podziękować panu mgr P. Fabjańskiemu za to, że pokazał mi jak czerpie się radość z podróży, zarówno tych dalekich, jak i bliskich.

W pracy nauczyciela najważniejsze jest... :
Nauczyciel powinien być autentyczny... nauczyciel to nie tylko zawód. To są obecnie moje najnowsze przemyślenia dotyczące tego zawodu ( trzymiesięczny nauczyciel ;) )

Copyright 2005-2015 by My, All rights reserved.Hosted by XENIUM